Úvazek: Brigáda Plný úvazek
Místo: Plzeň

Náplň práce:
– obsluhuje vysokozdvižný vozík

Požadavek:
– zkušenost s obsluhou VZV
– oprávnění k řízení VZV (případně klient zajistí nové nebo prodloužení)
– spolehlivost

Nabídka:
– zajímavé ohodnocení
– výkonnostní prémie
– bonusy
– pomůžeme zajistit ubytování v ubytovnách nebo bytech

Informace o pozici:
Požadované min. vzdělání: základní
Požadované jazyky v úrovni základní: čeština nebo slovenština
Typ pracovního poměru: brigáda, hlavní pracovní poměr
Délka pracovního poměru: na dobu určitou/neurčitou (dle dohody)
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zaměstnavatel:
pracovní agentura, možnost přechodu do kmenového stavu uživatele

V případě Vašeho zájmu nám zašlete na email recepce@pemanobra.cz nebo volejte +420 739 666 967 nebo vyplňte formulář uvedený v tomto příspěvku.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Reakcí na tento inzerát dáváte společnosti PEMANOBRA trading s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle platného zákona.
Poskytnutí Vašich materiálů, odpověď či pohovor týkající se této nabídky nezakládá povinnost PEMANOBRA trading s.r.o. nebo jeho klienta pracovní pozici obsadit.

Zajistíme nebo alespoň poradíme jak nejlépe najít zaměstnání odpovídající Vašim představám.

Žádost o tuto pozici

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx, .rtf